Tip

MINI PAMLSEK Carbonové kuličky 12mm 250g KH

Vařené masové kuličky s obsahem Aktivního uhlí, které i při malém dávkování působí velmi pozitivně na celé zažívací ústrojí psa. Bez lepku a drůbežího masa. Jsou vhodné nejen jako pamlsek, ale také jako odměňa při výcviku psů, vynikající jsou kuličky i na stopu nebo odhoz. Černé Aktivní Biouhlí - Carbon je v současnosti nejnovějším trendem v oblasti zdravé výživy zvířat a to jak v prevenci, tak i při akutních trávicích potížích. Výrobek je v podobě měkkých mini kuliček o průměru 12 mm, s vysokou chutností pro psa - černé uhlí nesnižuje původní chuť masa.


  • (2 ks) Skladem
120 Kč
Kategorie: Pamlsky PES
 

SLOŽENÍ

Jehněčí moučka, Hovězí moučka, Sladkovodní rybí moučka, Pivovarské kvasnice, Rýžová mouka, Vepřová moučka, Játrový protein, Pohanková mouka, Sušená vejce, Biochar - aktivní černé uhlí, Hnědá mořská řasa Kelpa, Zelená mořská řasa Caulerpa.

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva:  Hrubý protein - 34,5 %, Hrubý tuk - 4,6 %, Hrubá vláknina - 4,7 %, Hrubý popel - 8,5 %, Vlhkost - 18 %, Carbon / uhlík - 10 %, Škrob - 16 %, Vápník - 1,5 %, Fosfor - 1,3 %, NaCl - 0,06 %, Jód - 10,2 mg.

 

Výcvikové pamlsky s Aktivním uhlím jsme vyvinuli za účelem nejen výcviku, ale také s nadhodnotou prevence před zážívacími potížemi trávicího ústrojí psa. Malé denní dávky Biouhlí předejdou nenadálým střevním potížím, detoxikují střevní prostředí a nezpůsobí zácpu ani při menším příjmu vody. Uhlíková kulička má pro psa vysokou chutnost a sežere ji dle našich zkušeností za všech podmínek. 

Je nutno vědět! Pokud pes užívá léky nebo probiotika, je třeba mít na mysli, že Biouhel nerozlišuje špatné a dobré látky v těle, ale váže na sebe úplně vše co se ve střevech vyskytuje, tzn. i veškeré léčivo nebo přidaná probiotika. Proto je v těchto případech nutno počítat s časovým odstupem po aplikaci léčiv, kdy je možné podat psovi Carbonové kuličky, aby nedocházelo k jejich vazbě na Biouhlí a tím i k jejich vyplavování z těla ven. Obecně však cca 2 hodiny před nebo po užití léčiv je možno biouhlí použít - léčivo je již vstřebáno z trávicího traktu do krve. Aktivní uhlí Biochar však nenarušuje přirozenou mikroflóru a mikrofaunu zažívacího ústrojí, která je pevně uchycena na stěnách střev. Naopak odvodem např. toxinů, přebytečné vody a volných cizorodých bakterií upravuje prostředí střev na optimální.

 

Skladování a spotřeba: Skladujte v dobře uzavřených obalech, v suchu a temnu, bez slunečního svitu. Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 18 °C. Při teplotě do 10 °C spotřebujte max. do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat min. 12 měsíců od nákupu. Mějte peletky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické.