Lososový olej 1l ES

Lososový olej vyrobený v Norsku přímo z tamních lososů patří ke špičce mezi lososovými oleji.


  • 390 Kč / 1 l
  • (5 ks) Skladem
390 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
 

Omega 3 Oil Essential Foods

Essential Omega 3 Oil je za studena lisován. Tato technologie zpracování probíhá za nízkých teplot, zachovávajících přírodní blahodárné vlastnosti lososového oleje, ale zároveň ničí bakterie, které mohou být pro psa nevhodné.

Prokazatelné účinky lososového oleje:

  • Dermatologické problémy: Srst a kůže Vašich psů a koček je jedna z nejcitlivějších částí těla, která okamžitě reaguje na změnu stravy. Lososový olej prokazatelně pomáhá při dermatologických problémech: (lámavost a vypadávání srsti, matná srst, lupy, vysychání kůže, řídká srst, záněty kůže, svědění kůže, alergické reakce, lysiny, ekzémy, problémy s pigmentací).
  • Kardiovaskulární problémy: Příjem omega 3 mastných kyselin EPA a DHA látek napomáhají snížit rizikové faktory pro vznik srdečních onemocnění.
  • Podpora kloubního aparátu: Nové studie prokázaly pozitivní účinky na kloubní aparát. Lososový olej prokazatelně podporuje a obnovuje kloubní chrupavku.
  • Vynikající doplněk v období růstu: Essential lososový olej je vynikající doplněk v období růstu. Štěňata jsou plně závislá na mateřském mléce, které obsahuje omega 3 mastné kyseliny pro vývoj mozku a zrakového aparátu. Přidáváním lososového oleje podpoříte zdravý vývoj těchto orgánů.

 

Proč olej z lososa, proč ne třeba z jiných ryb?

Losos se považuje za nejčistší rybu s velmi krátkou životností a proto jeho maso není zaneseno toxiny.

Dávkování

Malý pes: 1 čajová lžička denně
Středně velký pes: 2 čajové lžičky denně
Velký pes: 3 čajové lžičky denně
V případě předávkování pes nadměrné množství vyloučí. předávkování tedy nemá žádný negativní účinek na zdraví psa, ale může způsobit řidší stolici.