Taste of the Wild 390g Wetlands

Čerstvá kachna pro psí fajnšmekry a pečená pro ty, co to rádi horké. Do toho krocan a exkluzivní křepelčí maso. Vše šťavnaté díky kachnímu vývaru. Výborné doplnění suchého krmiva, ale může sloužit i jako samostatná výživa.


  • 128,21 Kč / 1 kg
  • (3 ks) Skladem
50 Kč
Kategorie: Maso v plechu (KONZERVY)
 

Taste of the Wild konzerva pro psy s pečenou křepelkou je pravým gurmánským zážitkem pro vašeho čtyřnohého přítele. Hlavní složkou této konzervy je lahodné pečené křepelčí maso, které je bohatým zdrojem bílkovin a nabízí unikátní chuť, jakou nenajdete v běžných krmivech. V kombinaci s dalšími přírodními ingrediencemi, jako jsou vybrané bylinky a zelenina, tato konzerva nabízí vyváženou a nutričně bohatou stravu. Pečená křepelka přidává exkluzivní chuťovou notu, díky čemuž se stává oblíbenou volbou mnoha psů. Se Taste of the Wild konzervou s křepelkou získá váš pes vše, co potřebuje, a zároveň si může vychutnat skutečný chuťový zážitek.

Americké mokřady nikdy nebyly jednoduchým místem pro divoký lov. Rychlá křídla často nebyla ptactvu obývajícímu tyto nebezpečné oblasti nic platná, pokud na scénu nastoupili prohnaní hladoví vlci. Konzerva Taste of the Wild Wetlands, to je porce divoké drůbeže nalovené právě pro vašeho labužníka. Základem je především kachna v čerstvém i pečeném kabátu společně s uzeným krocanem. Pečená křepelka činí toto krmivo ještě unikátnějším a kachní vývar zaručí šťavnatost. Nízkotučná divoká drůbež, spousta proteinů, nálož ovoce a zeleniny, a žádné zbytečné obiloviny.

 

Složení: kachna, kachní vývar, kuřecí vývar, kuřecí játra, kuřecí maso, vejce, hrášek, přírodní aroma, bramborový škrob, sladké brambory, brambory, mořské ryby, pečená kachna, pečená křepelka, uzená krůta, guarová guma, tripolyfosforečnan sodný, sůl, uhličitan vápenatý , chlorid draselný, cholin chlorid, sušený kořen čekanky, rajčata, extrakt z juky, borůvky, maliny, železo proteinát (chelát železa), zinek proteinát (chelát zinku), vitamin E doplněk, měď proteinát (chelát mědi), mangan proteinát (chelát manganu), riboflavin doplněk, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý, thiamin mononitrát, niacin doplněk, pantothenát vápenatý, vitamin A doplněk, vitamin B12 doplněk, jodid draselný, biotin, vitamin D3 doplněk.

Analýza: hrubý protein 7,5 %, hrubý tuk 3,5 %, hrubá vláknina 1 %, vlhkost 80 %.